Logo Vlk a Zlaté pohádky

Jak na kreslení

Hravé dozvídání

  • Krásně ilustrovaný ebook
  • 20 tipů jak začít kreslit
  • 11 veselých omalovánek
  • Návodná sebepoznávací paralela

Vytvořte si vlastní svět pastelkou ↓↓↓

Jak_na_kresleni_hrave_dozvidani_FB

Jak zase začít

Možná vás kdysi kdosi odradil od kreslení. Viděl to svýma očima a váš výtvor neocenil. A vy jste to vzali obecně za "pravdu". Ale není nad to vytvořit si svůj vlastní svět na papíře. V kreslení je svoboda a váš osobitý punc. Odpočinete si, přenesete se jinam. Obrázek si třeba i pověsíte pro radost a na památku. Hravě vás tím provede Hravé dozvídání - Jak na kreslení. 

  • Přečtěte si krásné reference:
Ahoj Marti, moc děkuji, je to tak čisté, milé a příjemné čteníčko. Vše moc potěšilo. 3 věci, které jsem si uvědomila: kolem sebe se dívám s láskou, i když mi zrovna není dobře. A že učitel na VV řekl o mém aktu, že nemůže říct, že to není povedené, jen že jemu se to nelíbí (poprvé jsem měla pocit, že se mi můj výtvor líbí). A ještě taky to, že omalovánky jsem měla vždycky moc ráda, od dětství, nyní mandaly a tak. Pro mne je to nekonečné množství času, který jsi tomu věnovala. Ještě jednou moc děkuji.
Jitka Forstová
Kolik mi bylo? Pět, šest? Maminka na mém obrázku byla ta nejkrásnější. Jen paní učitelce, kterou jsem milovala, se nelíbilo její hranaté tělo a kudrnaté vlasy. Pak jsem dostala hrozně vyhubováno, že jsem obrázek zmačkala. Dávno to odeznělo, jen pocit zahanbení a totální neschopnosti něco nakreslit, ten zůstal. Po několika desítkách let mi poslala moje dcera svůj e-book o kreslení. Nedovedu asi přesně vyjádřit, co se změnilo. Jen najednou to kreslení šlo samo od sebe, lehce, přirozeně. Není to dokonalé, ale mně se to líbí a jsem s tím spokojená. Pocity zahanbenosti a neschopnosti jsou pryč. Děkuji Ti, Martinko. Máma
Jaromíra PechováKineziologie dětí a dospělých, jaromirapechova.cz
Známe se od základky, na střední jsme seděly dokonce spolu v lavici. Vždy jsi vynikala ve všem, co tě zajímalo, bavilo, zpěv, hudba, malování ...a už tehdy jsi začínala s nenápadným koučováním. Dělala jsi to nenápadně, ale vím o tom. Tvoje “Hravé dozvídání” mi to připomíná a také mi připomíná povídání o velkém Malém princi, v každém věku si v něm najdu nějaké poučení pro sebe, laskavost a dětskou fantazii. Díky, Máťo!
Reference Zuzka
Zuzka Bartáková

Ilustrovaný laskavý ebook20 tipy jak na kreslení, 10 omalovánkami a bezva koučovací paralelou, která vás podpoří, je za pouhých 220 Kč 110 Kč zde. Jděte za tím, co vás těší.
↓↓↓

Jak_na_kresleni_hrave_dozvidani_FB
hravé dozvídání Jak na kreslení
Ahoj Martinko, Tvému ebooku jsem začala říkat Nakresli ovci. Je to taková první pomoc, když jsem zahlcená prací a myšlenkami a všelijakými nápady. Hláška "nakresli ovci" mě uklidní, uzemní, napojí na realitu a fakta. Začnu se soustředit, a to ani nemusím sedět a kreslit. Stačí prostě představa, že pozoruji realitu, dívám se, jak ji vidím svýma očima, ne svými domněnkami nebo cizími názory. A tím, jak zaměřuji pozornost na ovci… jak vypadá, jak kouše trávu, jak se v klidu dívá vodorovnými zorničkami, nacházím klid i radost sama v sobě. Ovce má pro mě i vlnu – měkkou, hebkou, hřejivou. A tak za pobídkou "Nakresli ovci" následuje pokračování příjemných představ, které mě potěší a rozesmějí. Moc Ti děkuji!
Jana ŠulováRadost obrázků, radostobrazku.webnode.cz

Autorka

PhDr. Martina Dobešová, Ph.D.

Kouč a pohádkář
Do našeho prozaického světa vnáším kouzlo pohádek a s nimi pochopení a rozuzlení, co s tím a kudy dál. Pomáhám najít cestu, projít přes ty třetí pohádkové pěšinky. Jsem certifikovaný kouč od Mezinárodní asociace koučů, držím směr, víru, výdrž a nadhled. Říkají mi Kouzelnice. Mé koučovací paralely najdete na etologierizeni.cz a sebepoznávací pohádky na zlatepohadky.cz