Logo Vlk a Zlaté pohádky

Vymaluj si myšlenky

Pro nadhled, klid a radost v každé situaci

Názornou a hravou formou se naučíš

 • přepínat z nepohody do pohody
 • udržet si nadhled,
 • vybírat, čemu dáváš pozornost,
 • všímat si, jak na svá témata pohlížíš a měnit úhel pohledu,
 • změnit způsob, jakým se sebou mluvíš a jak si nasloucháš.

A vše si rovnou i vyzkoušíš. Čekají tě hravá koučovací cvičení a krásné vymalovánky.

 • 10
  unikátních koučovacích tipů, které jinde nenajdeš
 • 20
  nádherných vymalovánek a domalovánek
 • 10
  osobních názorných příběhů
 • Nahlédni do obsahu knížky:
 • Omrkni vymalovánku:
 • Takto potěší vytištěný ebook i s bonusem:
Vymaluj si myšlenky - koučink a vymalovánky pro nadhled, klid a radost v každé situaci

Ebook s jedinečnými koučovacími tipy a krásnými vymalovánkami získáš za 540 Kč  280 Kč

Navíc pracovní sešit Vymalovánek jako bonus zdarma

Vymaluj si myšlenky - koučink a vymalovánky pro nadhled, klid a radost v každé situaci

Vaše milé reference

Je to zaujímavé. Nikdy by ma nenapadlo, že môže byť niečo také krásne a poučné. Človek pracuje od rána do večera, a nevníma si svoje okolie, a len tá práca. Hľadal som všeličo možné aby som sa vypol, a mal iné myšlienky a zahodil svoje starosti. Jeden môj dobrý známy mi navrhol e -book od dvojice Dobešovej a Šulovej. Nemal som ani potuchu čo to je, čo to skrýva v sebe, že VYMALOVÁNKA. Teraz už viem a som veľmi rád že som ich spoločnú prácu spoznal. Je to pomôcka na seba spoznanie, na relax, na psychiku... a na veľa problémov. Jednoducho dobre vymyslené a zrealizované tak, aby každý našiel práve to čo potrebuje. Doporučujem každému, a viem že nikto nebude sklamaný. Dvojice Martiny Dobešovej a Janke Šulovej prajem, veľa úspechov a veľa spoločných e-book vymalovánok. Juraj Mészáros
Juraj Mészáros Čtenář Vymaluj si myšlenky
V životě se i ten nejstatečnější člověk dostane do situací, které neumí nebo z nějakých příčin nemůže vyřešit a hledá jakoukoliv pomoc. Není to tak dlouho, kdy jsem se točila na tomto kolotoči i já sama. Tehdy mi moc pomohlo obyčejné vybarvování omalovánek. Kreslení nastartovalo a obnovilo chuť jít dál, prostě poprat se s tím trápením, vymotat se z bludného kruhu. Fakt je, že mi to trvalo poměrně dlouho a občas jsem měla chuť to vzdát. Pomoc v podobě e booku Martiny Dobešové a Jany Šulové přišla prostě v pravou chvíli. Jezdila jsem po nule, roztáčela mince a měnila úhel pohledu. S každým dalším krokem jsem cítila příliv nových sil a chuti do života. Začala jsem si znovu věřit, že to všechno zvládnu. A koupila jsem si nové pastelky, je jich 36 a každá barva mimo černé a bílé má víc odstínů. Děkuji Martince a Janičce. Vím, že se na ně mohu kdykoliv obrátit s prosbou o pomoc. Stačí jen zvednout telefon nebo mrknout na ty správné webovky. Jaromíra
Mgr. Jaromíra Pechovájaromirapechova.cz
Jak to tenkrát bylo s Ježíškem v jesličkách? Jak se tam dostala zvířátka? Laskavé pohádky o naději pro děti i dospělé Zvířátka z Betléma.
"Je to moc milý e-book, který vás velmi hravě a nenásilně vtáhne do vašeho vnitřního světa a zpět k vašemu vnitřnímu dítěti. Jsou to takové omalo-hrátky pro dospělé, které vám ale ukáží konkrétní techniky a postupy, jak změnit náhled a pohled na věc nebo problém a jak je důležité si tento postoj uvědomit. Že naše myšlenky jsou velmi mocné. Zvláště se mi líbila kapitola o motýlech :)"
Zuzana Šnajdrovákillary.cz

Chceš ochutnat?

Možná si říkáš, že to zní skvěle. Nu, zkus to! Posíláme ochutnávku zdarma. Vybraly jsme krásnou motýlo-paví omalovánku a k ní skvělý koučovací tip - cvičení hrdosti.

Motýla a páva si můžeš stáhnout tady ↓↓↓

.

Autorky

PhDr. Martina Dobešová, Ph.D.

Kouč, mentor a pohádkář
Vnáším kouzlo paralel a pohádek a s nimi pochopení, co s tím a kudy dál. Pomáhám odkrýt souvislosti, najít jádro pudla, přenést se přes překážky. Ať vás příměry, ilustrace a hravá poznávací cvičení potěší a pomohou.

Jana Šulová

Výtvarnice
Kreslím obrázky pro dospělé děti, kterým zůstala touha si hrát a tvořit. Krásu, kterou vnímám v přírodě, chytám na papír a posílám ji dál pro všechny, kdo chtějí, ať kouzlo fantazie čaruje barvou nálady, pocity, energii.