Logo Vlk a Zlaté pohádky

Vymaluj si myšlenky

Získej nadhled, radost a klid v každé situaci

Názornou a hravou formou se naučíš

 • získat nadhled a odstup v jakékoli situaci,
 • vybírat čemu, kdy a jakou dáváš pozornost,
 • všímat si, jak na svá témata pohlížíš a měnit úhel pohledu,
 • změnit způsob, jakým se sebou mluvíš a jak si nasloucháš.

A vše si rovnou i vyzkoušíš. Čekají tě hravá koučovací cvičení a krásné vymalovánky pro radost a klid.

 • 10
  unikátních koučovacích tipů, které jinde nenajdeš
 • 20
  nádherných vymalovánek a domalovánek
 • 10
  osobních názorných příběhů
 • Nahlédni do obsahu knížky:
 • Omrkněte vymalovánku:
 • Vytištěný poraktický ebook i s bonusem:

Ebook s jedinečnými koučovacími tipy a krásnými vymalovánkami získáš za 540 Kč  360 Kč

Navíc pracovní sešit Vymalovánek jako bonus zdarma

Vaše milé reference

Je to zaujímavé. Nikdy by ma nenapadlo, že môže byť niečo také krásne a poučné. Človek pracuje od rána do večera, a nevníma si svoje okolie, a len tá práca. Hľadal som všeličo možné aby som sa vypol, a mal iné myšlienky a zahodil svoje starosti. Jeden môj dobrý známy mi navrhol e -book od dvojice Dobešovej a Šulovej. Nemal som ani potuchu čo to je, čo to skrýva v sebe, že VYMALOVÁNKA. Teraz už viem a som veľmi rád že som ich spoločnú prácu spoznal. Je to pomôcka na seba spoznanie, na relax, na psychiku... a na veľa problémov. Jednoducho dobre vymyslené a zrealizované tak, aby každý našiel práve to čo potrebuje. Doporučujem každému, a viem že nikto nebude sklamaný. Dvojice Martiny Dobešovej a Janke Šulovej prajem, veľa úspechov a veľa spoločných e-book vymalovánok. Juraj Mészáros
Juraj Mészáros Čtenář Vymaluj si myšlenky
V životě se i ten nejstatečnější člověk dostane do situací, které neumí nebo z nějakých příčin nemůže vyřešit a hledá jakoukoliv pomoc. Není to tak dlouho, kdy jsem se točila na tomto kolotoči i já sama. Tehdy mi moc pomohlo obyčejné vybarvování omalovánek. Kreslení nastartovalo a obnovilo chuť jít dál, prostě poprat se s tím trápením, vymotat se z bludného kruhu. Fakt je, že mi to trvalo poměrně dlouho a občas jsem měla chuť to vzdát. Pomoc v podobě e booku Martiny Dobešové a Jany Šulové přišla prostě v pravou chvíli. Jezdila jsem po nule, roztáčela mince a měnila úhel pohledu. S každým dalším krokem jsem cítila příliv nových sil a chuti do života. Začala jsem si znovu věřit, že to všechno zvládnu. A koupila jsem si nové pastelky, je jich 36 a každá barva mimo černé a bílé má víc odstínů. Děkuji Martince a Janičce. Vím, že se na ně mohu kdykoliv obrátit s prosbou o pomoc. Stačí jen zvednout telefon nebo mrknout na ty správné webovky. Jaromíra
Mgr. Jaromíra Pechovájaromirapechova.cz
"Je to moc milý e-book, který vás velmi hravě a nenásilně vtáhne do vašeho vnitřního světa a zpět k vašemu vnitřnímu dítěti. Jsou to takové omalo-hrátky pro dospělé, které vám ale ukáží konkrétní techniky a postupy, jak změnit náhled a pohled na věc nebo problém a jak je důležité si tento postoj uvědomit. Že naše myšlenky jsou velmi mocné. Zvláště se mi líbila kapitola o motýlech :)"
Zuzana Šnajdrovákillary.cz

Autorky

PhDr. Martina Dobešová, Ph.D.

Kouč, mentor a pohádkář
Vnáším kouzlo paralel a pohádek a s nimi pochopení, co s tím a kudy dál. Pomáhám odkrýt souvislosti, najít jádro pudla, přenést se přes překážky. Ať vás příměry, ilustrace a hravá poznávací cvičení potěší a pomohou.

Jana Šulová

Výtvarnice
Kreslím obrázky pro dospělé děti, kterým zůstala touha si hrát a tvořit. Krásu, kterou vnímám v přírodě, chytám na papír a posílám ji dál pro všechny, kdo chtějí, ať kouzlo fantazie čaruje barvou nálady, pocity, energii.